• Strony www

    Strony www, strony mobilne, portale, serwisy, sklepy internetowe oparte na CMS Drupal
  • Projekty graficzne

    Ulotki, foldery, reklamy, bannery, newslettery, logotypy
  • Optymalizacja SEO

    Skuteczne pozycjonowanie ograniczne dzięki CMS Drupal

Propozycja technologii – SYSTEM DRUPAL

Nasza propozycja technologii realizacji zarówno niewielkich stron www jak i dużych portali internetowych to open-sourcowy, niezwykle elastyczny i zapewniający szereg udogodnień system CMS DRUPAL.

System DRUPAL jest to rozbudowany, wysoko wydajny system śmiało mogący konkurować z zaawansowanymi komercyjnymi rozwiązaniami.
Dowodem na to jest duża ilość rozbudowanych serwisów opartych o ten CMS (Amnesty International, MTV UK, BBC, the Onion, Nasa, Greenpeace UK, New york observer, strona społeczności firefoxa, czy Polskie Koleje Państwowe). 

Porównianie z innymi systemami CMS

Nowoczesna strona www powinna być oparta na systemie zarządzania treścią, w skrócie CMS (content management system). Istnieje wiele systemów CMS z których Drupal pomimo stosunkowo niewielkiej popularności jest dużo bardziej zaawansowanym systemem. Dzięki bardzo stabilnej strukturze daje daleko większą elastyczność w tworzeniu witryny niż bardziej popularne Joomla czy Wordpress. Wielkim bogactwem platformy jest cała rzesza programistów piszących kolejne moduły i czuwających nad aktualizacjami już istniejących rozszerzeń. Według jego twórcy, Dries Buytaerta kolejna wersja systemu przyniesie wzrost jego popularności dzięki większym ułatwieniom dla webmasterów i programistów.
Drupal nie jest rozwiązaniem umożliwiającym działanie od razu po instalacji. Aby w pełni wykorzystać możliwości  systemu programista musi odpowiednio skonfigurować wiele modułów, które połączone tworzą aplikację w pełni dostosowaną do potrzeb klienta. Wynagrodzeniem za tę pracę jest efekt niezmiernie elastycznej, szybkiej i przyjaznej do administracji witryny www.
Drupal jest systemem, który dzięki swej modułowej konstrukcji i ogromnym możliwościom konkuruje z komercyjnymi CMS-ami Adobe CQ5, Interwoven, Sitecore czy Vignette.

Aby porównać inne systemy CMS i system DRUPAL można użyć porównania tych pierwszych do szybkiego auta osobowego, gotowego do jazdy. Wtedy  Drupala należałoby przedstawić jako superszybką wyścigówkę .... w częściach. Zaawansowane możliwości tego CMS-a powodują że jest on jednym z najbardziej wydajnych ale równocześnie skomplikowanych dla programisty systemów.

Co budujemy na Drupalu?

Każda strona, nawet najmniejsza może być konstruowana w systemie CMS Drupal. Prawidłowe wykorzystanie nagłówków, meta tagów i systemu kompresji CSS i Js pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych wyników w pozycjonowaniu strony. Wbudowane mechanizmy są bardzo dobrze widziane przez wyszukiwarki. Moduł zapewniający cachowanie zawartości pozwala na bardzo szybkie wczytywanie się strony.
Łatwość rozbudowy i skalowalność zapewniają późniejszy rozwój witryny i bezproblemowe jej utrzymanie.

Budowa dużych stron internetowych, potrzebujących wielu funkcjonalności i zaawansowanych modułów jest dziedziną gdzie Drupal okazuje się niezawodny. Rozbudowany system uprawnień i wersjonowanie wpisów są jego ogromną zaletą. Od wersji 7 poprawione wsparcie wielojęzyczności umożliwia jeszcze efektywniejsze zarządzanie stronami w wielu językach.