• Strony www

    Strony www, strony mobilne, portale, serwisy, sklepy internetowe oparte na CMS Drupal
  • Projekty graficzne

    Ulotki, foldery, reklamy, bannery, newslettery, logotypy
  • Optymalizacja SEO

    Skuteczne pozycjonowanie ograniczne dzięki CMS Drupal

Optymalizacja SEO

 

Roboty Google przeszukujące strony internetowe w celu ich pozycjonowania biorą pod uwagę należycie przygotowany kod HTML. 

Drupal ułatwia pozycjonowanie ograniczne dzięki optymalnej strukturze nagłówków i kodu strony. Należy pamiętać, że nawet świetnie przygotowana treść strony www na źle stworzonej strukturze może okazać się mało skuteczna.
 
Drupal to bardzo wydajny system, który zapewnia optymalizację SEO za pomocą ukierunkowanych na to zadanie modułów. Daje możliwość kontrolowania wszystkich elementów stron internetowych dzięki wbudowanym 
narzędziom SEO, co plasuje go na szczycie CMS-ów przyjaznych SEO. 
 
Automatyczne tworzenie adresów url dzięki modułowi Pathauto umożliwia uzyskanie przyjaznych adresów bez dodatkowego wysiłku. 
Drupal oferuje bardzo skuteczną taksonomię. Kategoryzacja jest bardzo ważnym elementem strony przyjaznej SEO, a taksonomia Drupal jest elastyczna i łatwa w użyciu.
 
Moduły SE0 w rdzeniu Drupal: rdzeń Drupal oferuje wspaniałe ramy do strukturyzowania różnych treści i zapobiegania powielaniu treści. 
Nodewords, przekierowanie ścieżki, Search 404 i Path / Auto path, Metatag to niektóre z modułów SEO w Drupal, które mogą uczynić twoją stronę bardziej przyjazną SEO.

Twoja strona www nie pozycjonuje się dobrze? Napisz do nas, postaramy się to zmienić!

Napissz do nas