• Strony www

    Strony www, strony mobilne, portale, serwisy, sklepy internetowe oparte na CMS Drupal
  • Projekty graficzne

    Ulotki, foldery, reklamy, bannery, newslettery, logotypy
  • Optymalizacja SEO

    Skuteczne pozycjonowanie ograniczne dzięki CMS Drupal

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dzięki pracy programistów z całego świata Drupal jest bardzo odporny na ataki hakerskie. Ponieważ moduły są testowane przez ogromną społeczność wszelkie błędy są bardzo szybko wykluczane.
Świetny system logów pozwala na szybką identyfikację wszelkich problemów.

System DRUPAL ma budowę modułową, co pozwala na łatwe dodawanie nowych funkcjonalności. Dzięki zaawansowanemu interfejsowi API jest to system którego działanie można w dowolny sposób modyfikować nie ingerując w kod źródłowy. Wykonywanie aktualizacji  nie wymaga zmian w kodzie źródłowym, a kod modułów jest spójny z kodem rdzenia systemu.

Ponieważ DRUPAL jest systemem o otwartym kodzie źródłowym i w pełni darmowym, istnieje wiele grup wsparcia i programistów tworzących witryny oparte o ten właśnie CMS.

System posiada wbudowaną obsługę tzw. przyjaznych linków dzięki czemu witryna osiąga lepsze wyniki w wyszukiwarkach typu google.

System Drupal został zbudowany z myślą  o wysokiej wydajności tworzonych stron. Zaawansowany system pamięci podręcznej umożliwia sprawne działanie systemu nawet przy ogromnej liczbie użytkowników.